> Yatakta Daha Uzun Performas İçin En İyi Yöntemler Nelerdir?

 

 

Sağlıklı bir cinsel yaşam, güveninizi artırabilir, stresi azaltabilir ve geceleri daha iyi uyumanıza yardımcı olabilir. Ancak dayanıklılık veya diğer cinsel performans sorunları ile ilgili sorunlar hem sinir bozucu hem de utanç verici olabilir.

Takviye ilaçlar, penise kan akışını artırarak ereksiyon kalitesini ve cinsel performansı iyileştirmeye yardımcı olabilir. Erkek Takviye erektil fonksiyon ilaçları şunları içerir:

Sildenafil (Viagra)

Tadalafil (Cialis)

Cobra, Vega

Ancak tüm takviye ilaçlarda olduğu gibi, bazı risklerle birlikte gelirler. Mayo Clinic'e göre, erektil disfonksiyon (ereksiyon) ilaçları kızarma, baş ağrısı, görsel değişiklikler, mide bulantısı ve burun tıkanıklığına yol açabilir. Ayrıca, nitrat ilaçları veya kan incelticileri alan erkekler veya kalp problemleri ve diyabetliler için tehlikeli etkileri olabilir.

Doğal çözümler aynı riskleri veya ilaç etkileşimlerini göstermeyebilir ve ilk ikisi gibi bazıları aslında genel sağlığı iyileştirebilir.

  

  

1. Sigarayı Hemen Bırakın

Sigara içmek cinsel işlev bozukluğunuzu suçlamak olabilir - daha yüksek kanser ve hoş olmayan nefes riskinden bahsetmemek bile. Sigara içmek dolaşımı bozabilir, erektil disfonksiyona yakalanma riskinizi artırabilir ve sperm sayınızı ve canlılığını azaltabilir.

 

 

2. Uygun Kiloda Olun

Aşırı kilolu olmak ve egzersiz yapmamak hem cinsel performansınızı etkileyebilir, hareket edin ve sağlıklı olun. Kardiyovasküler sağlığınızı ince ayarlayarak, yatak odası dayanıklılığı da inşa ediyor olabilirsiniz. Ancak bisiklet koltuğunun neden olduğu daralma geçici olarak erektil disfonksiyona neden olabileceğinden bisiklet sürmekten kaçının.

 

 

3. Akupunktur Yaptırın

Akupunktur, 2.500 yıldan fazla süredir uygulanan geleneksel Çin tıbbının (TCM) bir tedavi yöntemidir. Küçük iğnelerin vücuttaki belirli noktalara yerleştirilmesinin, sinir sistemini uyardığı ve doğal opioidleri ve hormonları etkilediği söylenir.

  

  

4. Çinko Alımını Artırın

Çinko, birçok bitkisel erkek geliştirme takviyesinde bulunur ve bunun iyi bir nedeni vardır. Çinko eksikliği cinsel işlev bozukluğuna ve testosteron seviyelerinin düşmesine neden olabilir. Ama çok fazla çinko da sizin için iyi olmayabilir.

Takviye etmek yerine, çinko seviyelerinizin en önemli ve mineral bakımından zengin gıdalar yiyerek düzenlendiğini görebilirsiniz. Bu gıdalar;

İstiridye, Kırmızı Et, Balık, Kahvaltılık Gevrekler

   

   

Cinsel Sağlık Ürünleri, Penis Büyütücüler, Kadın İstek Arttırıcı, Orgazm Ürünleri, Erkek Ereksiyon Tabletler, Erkek Takviye, Sıkılaştırıcı, Göğüs Büyütücü, Penis Bakım Kremi, Afrodizyak Kadın Erkek Parfüm, Kondom - Prezervatif, Aromalı Masaj Yağları, Penis Kılıfları, Anal Sağlık Ürünleri, Anal Bakım, Kadın Takviye, Penis Halkaları

 

 

Seks Shop Ürünleri, Vibratör – Penis - Dildo, Mastürbatör - Suni Vajina, Fetiş – Fetish Ürün Çeşitleri, Belden Bağlamalı Penis Çeşitleri, İçi Boş Belden Bağlamalı Penisler, Şişme Manken, Fantezi Giyim, Çift Taraflı Strapon Penis, Melez Dildo, LGBT++, Gay Seks Shop, Lezbiyen Seks Shop